KONST / Litografier / Färglitografi 9884203
nr 988 4203
Färglitografi
Erik Olson, Skörd, signerad. 1953, 162/260, motivet: 33x48
Kondition: fuktskada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:12:53
6/10 10:54:54
8/10 22:46:35
19 okt